Elif AS - Liftid, Eskalaatorid | Paigaldus, Hooldus

+372 6 012 222 elif@elif.ee

Teie liftide ja eskalaatorite uus elu

Vaatamata sellele, et liftid ja eskalaatorid on usaldusväärsed seadmed ja toimivad väga pikka aega, seadmed kuluvad, vananevad tehniliselt ja esteetiliselt, mistõttu võivad aja jooksul hooldus-, remondi- ja käituskulud tervikuna kasvada. Sageli ei ole seadmete väljavahetamine majanduslikult otstarbekas, vahel olemasoleva eelarve raames isegi võimatu.

ELIF-l on lahendus: teeme teie liftide ja eskalaatorite kaasajastamist just teie vajadustest lähtuvalt. Pakume laia teenustevalikut – alates seadmestiku üksikdetailide väljavahetamisest kui selle täieliku asendamiseni. Kõik mehaanika- ja elektrikomponendid kohandatakse olemasolevate seadmetega. Tulemusi näete kohe ja need rõõmustavad teid kaua aega.

Misjaoks kaasajastada?

Et liftid, eskalaatorid ja muud tõste-veoseadmed oleksid ohutud, töökindlad ja tarbiksid vähe energiat, on neid vaja kaasajastada.
Kaasajastamisel on palju eeliseid kõigile osapooltele – omanikele, operaatoritele, sõitjatele:

Mida kaasajastada?

AS ELIF pöörab suurt tähelepanu sellele, mis on teile oluline, kasutame kvaliteetseid seadmeid ja teeme tööülesandeid võimalikult paindlikult, kiiresti ja pädevalt.
Kaasajastamise põhipaketid on järgmised:

Esmane samm seisneb seadmete põhjalikus hinnangus AS-i ELIF spetsialisti poolt kohapeal. Analüüsi alusel pakume lahenduse, mille koostame kindla kliendi tingimustest lähtuvalt.

Comments are closed.